do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

ETON SOUNDUPGRADE BMW INFORMACJE DOTYCZĄCE INSTALACJI
PASYWNE połączenie z oryginalnym radiem (podstawo system dźwiękowy BASIC w BMW -bez dołożonego wzmacniacza)
W niektórych modelach BMW serii E, F i G w standardowej konfiguracji systemu dźwiękowego nie zainstalowano głośników wysokotonowych.
Głośniki wysokotonowe nie zostały zainstalowane w standardowej konfiguracji systemu dźwiękowego. Można je zamontować, ale w tym celu właściciel BMW może zakupić i zamontować trójkąt lusterka lub wewnętrzną ramę okna wraz z trójkątem lusterka. Odpowiednie numery części można uzyskać u dealera BMW.
Jeśli miejsce montażu głośnika wysokotonowego nie jest wymagane, zalecamy użycie głośnika współosiowego (dwudrożnego-głośnik wysokotonowy z głośnikiem średniotonowym w jednym urządzeniu).
Wszystkie głośniki są typu plug & play i mają odpowiednie wtyczki połączeniowe specyficzne dla BMW, tj.nie trzeba przecinać żadnych kabli ani wiercić żadnych otworów! W przypadku podłączenia pasywnego (bez dokładania wzmacniacza)
nie trzeba ciągnąć żadnych nowych kabli, wszystkie głośniki są podłączone do oryginalnej wiązki przewodów BMW.
wiązki przewodów BMW. Istnieją różne warianty koszy głośnikowych, różnią się punktami montażowymi, powierzchnią styku, głębokością kosza i mają różne powierzchnie uszczelniające. Zostały one opracowane tak, aby idealnie pasowały do paneli drzwi.
Obecnie używane są następujące typy koszy: Kosz „-N, -T, -W & -W2”, prosimy o zapoznanie się z naszą listą kompatybilności (www.etongmbh.com), aby uzyskać informacje o typach głośników odpowiednich dla Twojego pojazdu. Głośniki niskotonowe pod siedzeniem B195 NEO oferujemy oddzielnie dla wszystkich modeli.
Wiele modeli ma zainstalowany tylko jeden głośnik niskotonowy pod siedzeniem, ale zawsze zalecamy doposażenie w drugi głośnik niskotonowy pod siedzeniem.
aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Należy pamiętać, że gdy chcemy użyć
głośników średniotonowych na oryginalnej wiązce przewodów przy użyciu oryginalnego radioodtwarzacza (bez wzmacniacza), należy zainstalować dodatkową zwrotnicę górnoprzepustową BMW B100 XHP. Nie wchodzi w zakres dostawy i należy go zawsze zakupić osobno. W przypadku podłączenia pod wzmacniacz rolę tą pełni zwrotnica aktywna wzmacniacza i filtr HPF włączony w kanale głośnika średniotonowego.
Zwrotnica do głośnika wysokotonowego jest dołączona do głośników średniotonowych (jest w komplecie).
Uwaga dotycząca zwrotnicy B100 XHP: Ze względu na zmiany impedancji
w okresie konstrukcyjnym oryginalnych radioodtwarzaczy BMW, po instalacji B100 XHP mogą wystąpić błędy akustyczne. Objawiają się one „trzaskami” przy wyższych poziomach głośności.
Należy pamiętać, że nie są to same głośniki, ale błędy w jednostce głównej w połączeniu ze zwrotnicami B100 XHP. Jeśli wystąpi ten błąd,
sprawdź numer rewizji zwrotnic B100 XHP. Zwróciliśmy uwagę na ten błąd
w połączeniu z jednostkami głównymi BMW i stworzyliśmy zmodyfikowaną wersję zwrotnicy. Obecnie w dystrybucji firmy Hornhagen są wyłącznie nowe zwrotnice z wyeliminowanym błędem.

ETON zestawy do BMW

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium