Renault Laguna 3 tył- Audio System CO165EVO MDF
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
499.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: E1B4-13312
Opis
Głośniki dwudrożne współosiowe klasy wyższej (Pemium) :
Audio System CO165EVO
+ dystanse i wiązki PnP do smaochodów grupy Renault-Nissan:
  • Nissan Qashqai (J10) 2012->2013 tył
  • Nissan Qashqai (J11) 2014-> tył
  • Nissan X-Trail 2017-> tył
  • Nissan Micra 2017-> tył
  • Nissan Almera (N16) 03/2000->11/2006 tył
  • Nissan Micra (4-Türer) (K12) 2003->2010 Drzwi przód lub tył
  • Nissan Micra (4-Türer) (K13) 2011-> przód lub tył
  • Nissan Note (E11) 2005-> Przód
  • Nissan NV200 2009-> przód & tył
  • Nissan NV300 2014-> przód
  • Nissan NV400 (M20N) 07/2009-> Front+tył
  • Nissan Qashqai (J10) 02/2007-> Front + tył
  • Nissan Primera(P12) 2001->2007 Front
  • Nissan Juke (F15) 10/2010-> Front
  • RENAULT Clio 2013 >
  • RENAULT Clio 2016 >
  • RENAULT MEGANE P+T 2017->
  • RENAULT KOLEOS P+7 2017->
  • SMART ForFour 2016->
  • Master III 2010-> drzwi przód
  • Trafic III 2014-> drzwi przód
  • Renault Laguna III(Tfacelift) 2010-> przód lub tył
  • Renault Captur (B) (only vehicles with OEM Radio & speakers)
  • Dacia Lodgy (n16) 2012->
  • Hyundai i10 2013-> Front & tył
  • Dacia Dokker 2012->
  • Dacia Logan 2012->
  • Dacia Logan MPV 2013->
  • Dacia Lodgy 2012->
  • Dacia Sandero 2013->
  • Nissan Note (E12) 2014->
Nowe zestawy współosiowe klasy wyższej od kultowej niemieckiej marki Audio System Germany, moc 2x 80W RMS, 2x 120W MAX
Dwa głośniki Audio System CO165EVO z membraną ze szlachetnej plecionki włókna szklanego, jedwabnymi dużymi tweeterami 19mm i podwójnej wielkości magnesem HEM.
CO165EVO to wysokeij klasy głośniki dwudrożne coax, czyli współosiowe klasy PREMIUM.
CO 165EVO  (nowy model)
Jedwabny tweeter znacząco polepsza brzmienie zestawu.
Produktinformationen:
NEW
165 mm HIGH LEVEL Coaxial System
19 mm jedwabna kopułka i neodymowy magnes
Kosz w standardzie DIN i membrana niskotonowa wykonana z włókien KEVLARU
Średnica: 165 mm
Głębokość montażowa: 63 mm, otwór montażowy:143 mm
Impedancja: 3 Ohm
Moc nominalna: 2x 120/80 Watt
Jedwabne tweetery 19mm są nachylone pod kątem 15 stopni, tak by po zamontowaniu na dole drzwi emitowały tony wysokie w kierunku głowy kierowcy.